تاریخچه آموزشگاه آرایشگری آیلار

مرکزآموزش آرایش و پیرایش مردانه آیلار دارای پروانه تاسیس از سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور به شماره ۴۵۸۲۱ می باشد که فعالیت خود را در حوزه های آرایشگری، پیرایش مردانه، متعادل سازی، گریم چهره پردازی سینمایی از سال ۱۳۸۰ زیر نظر جناب آقای سعید اسدی یکی از برترین استاد های آموزش آرایشگری در ایران شروع به کار کرده است،مرکز آموزشی آیلار افتخار دارد در یک محیط آموزشی با امکان تجربه و سعی وخطا بهترین خدمات آموزشی و پیرایشی مردانه را زیر نظر مجرب ترین مربیان دارای مربیگریبه هنر جویان عزیز از سراسر کشور ارائه نماید.
آموزشگاه رسمی آموزش وپیرایش مردانه در استان قزوین با اهدائ مدرک بین المللی می‌باشد.تمامی مدارک فنی حرفه‌ای قابلیت ترجمه جهت استفاده در کشور های خارجی به منظور کار و ادامه آموزش را دارد.

این مرکزآموزشی زیر مجموعه مجتمع آموزشی آیلار می باشد که کار خود را از سال ۱۳۷۵ با مدیریت خانم کاظمی در صنعت پوشاک شروع نموده و از سال ۱۳۸۰ با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، آموزش در زمینه های طراحی دوخت، صنایع دستی، فناوری اطلاعات و مراقبت زیبایی را دنبال کرد.

این مجتمع جهت ایجاد اشتغال برای آقایان،اولین آموزشگاه خیاطی و پیرایش مردانه به نام آیلار را در سطح استان بنیان نهاد که با استقبال بی‌نظیر جوانان جویای کار روبرو گردید وجمع کثیری از این آموزش دیدگاه در زمینه های مختلف مشغول به کار شدند.

مجتمع آموزی آیلار با ۴ شعبه فعال (اولین شعبه روستایی کشور) در استان طرف قرارداد با کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی و انیستیتو ایز ایران می باشد.
طراحی دوخت، صنایع دستی، فناوری اطلاعات و مراقبت زیبایی را دنبال کرد.

آموزش آرایشگری آیلار

آرایشگری یکی از شغل هایی است با درآمد مناسب و زود بازده است، به این معنی که شما پس از گذراندن دوره‌های آموزشی با توجه به میزان خلاقیت، توانمندی و به روز بودن شما و همچنین نحوه برخورد مناسب با مشتری شما میتوانید در آمدهای قابل قبولی را از این حرفه بدست آورید.
یکی از اصلی ترین خدمات مجموعه آموزشی آیلار،برگزاری دوره‌های آموزش آرایشگری مردانه در آیتم های درجه ۲ ، درجه ۱ ، متعادل سازی چهره (گریم داماد)، گریم سینمایی، کاربرد مواد شیمیایی می باشد. تمامی دوره‌های برگزار شده باارائه مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور می‌باشد.قابل ذکر است مدرک قابلیت ترجمه جهت استفاده در کشورهای خارجی جهت کار و ادامه آموزش را دارد. در این دوره های علاوه بر آموزش شما به صورت کاملا عملی زیر نظر اساتید دارای مدرک مربیگری با تمام اصول کار آرایشگری آشنا خواهید شد و با تجربه و سعی و خطا به حل مشکلات خود خواهید پرداخت..